Martesa është një ngjarje aq e rëndësishme sa nuk është e lehtë të ndahesh nga emocionet e saj. Sidomos kur angazhohesh aq shumë për të sa kur gjithçka përfundon, nga dëshira për të mos ndier boshllëk, shkon vazhdimisht te fotot, videot, kujton copëza të saj…siç po bën modelja Vivian Canaj.

Ajo u martua në tetor në hotel Rogner me të fejuarin e saj, në një festë të organizuar nga Class Events. Pas dasmës, çifti u nis për në muajin e mjaltit, por duket se pas kthimit nga andej, Vivian është zhytur në kujtimet e mbrëmjes së saj më të bukur.

 

#blessed #eliesaab #eliesaabbride #dreamdress #luckygirl @artur.muca 💄@geljantkaleci 📷

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

Ajo ka postuar një grup tjetër fotosh, ku bie në sy edhe një herë eleganca prej modeleje, por edhe zgjedhjet me shumë shije të fustaneve dhe gjithë detajeve të pamjes.

 

Till the end ❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

 

Till the end... #blessed 😍 #galialahav @geljantkaleci 📷@artur.muca💄

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

Ka të drejtë që nuk ndahet dot nga kujtimet e asaj dite.