Nëse ende nuk keni vendosur cilin model flokësh të zgjidhni, ne po ju propozojmë disa, që atë ditë të ndiheni më të bukurat e festës

Shfaqni fëmijën brenda jush me këtë model të zbukuruar me petale.

Shtoni një lidhëse me shkëlqim, është një model i thjeshtë që me siguri do t’i verbojë të ftuarit.

Rrisni shkëlqimin duke shtuar bizhuteri në këtë model flokësh të mbledhur pas.

Ky stil voluminoz tregon sofistikim.

Një kapëse me lule është elementi i duhur për këtë model të bukur flokësh.

Nuset e dimrit mund të provojnë çdo stil. Ky model është një zgjedhje shumë e mirë sepse qëndron i fiksuar dhe ju mund të kërceni me bashkëshortin gjatë gjithë natës.

Nuset që kanë flokë të shkurtër mund të kenë gjithashtu kaçurrela mahnitëse!

Një model më flokë gjysmë të kapura e gjysmë të lëshuara nuk del asnjëherë nga moda. Një kapëse e bukur me pendë, gurë të çmuar dhe perla.

Tyli i bardhë dhe kaçurrelat janë gjithmonë një kombinim harmonik.

Kjo kapëse me shkëlqim është e përshtatshme për një nuse që do të ketë pamjen e një princeshe.

Tërhiqni vëmendjen e të gjithëve në dhomë me këtë bandanë rrjetë me shkëlqim.

Nuk vendosni dot se cili nga stilet ju shkon më shumë? Kjo foto është një përfaqësim i të gjitha modeleve të mësipërme, të mbledhura në një.

Kaçurrelat e mbledhura në formë trëndafili janë absolutisht mahnitëse.

Një kapëse e hollë dhe kaçurrela të theksuara tregojnë një pamje të magjishme.

Modeli i flokëve të mbledhura gërshet është klasik, zgjedhje me stil dhe për më tepër ndihmon nuset të ndihen të freksëta gjatë temperaturave të larta të verës.

Një gërshet interesant në formë kurore shton një ndjesi freskie në këtë model pak të çregullt, por me stil.

Ky gërshet i stilit boho-chic është një zgjedhje ideale për nuse të cilat kërkojnë një model të veçantë, por të përshtatshëm për një dasmë.

Një gërshet delikat dhe i bukur i mbledhur prapa kokës.

Një stil sharmant i frymëzuar nga deti dhe i dekoruar me lule të bardha.

Kaçurrela të mbledhura me karfica, nxjerrin në pah fytyrën tuaj mahnitëse.