Një dasmë madhështore si ajo e Marinës dhe Getit mbrëmë, vështirë se do të harrohet nga pjesëmarrësit e saj. Çdo gjë ishte e kuruar nga Class Events, dhe dasma e tyre do të mbahet mend gjatë.

Por për post organizimit, dekorit që ishte një magji, të ftuarit janë ata që e bëjnë një dasmë të bukur ose jo. Në dasmën e një ndër çifteve më të rëndësishme të showbiz-it, shumica e pjesëmarrësve ishin plot energji, dhe nuk pushuan një moment së kërcyeri.

Përveç familjarëve të çiftit në këtë dasmë ishin të ftuar edhe shumë VIP-a shqiptarë, të cilët mbrëmjën e kaluar shpërthyen me foto dhe video live nga ceremonia.

Se kush ishte në dasmën më të përfolur të vitit, shikoni fotot e mëposhtme.

(Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut)

(Afrona Dika, e dashura e Bleros)

(Albana Osmani)

(Evi Reçi)

(Memli Krasniqi)

(Ardit Gjebrea me bashkëshorten, Anilën)

(Babastars)

(Rezarta Shkurta dhe Erion Veliaj)

(Majk dhe Cozman)

(Filip Çakulli)

(Erion Veliaj)

(Lori dhe Sara Hoxha)

(Stresi)

(Besnik Qaka)

(Sokol Balla)