Ilda Bejleri, për rreth dy vitesh është tërhequr nga ekrani, për të qenë më e dedikuar në jetën e saj si një mami, si bashkëshorte, por edhe si një businesswomen.

Këtë herë do e rrembejë më tepër vëmendjen e njerëzve, përmes një eventi që do të organizohet mbrëmjen e sotme.

Dhe për këtë Ilda i ka besuar Class Events.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Më shumë se nje ditëlindje dhe më pak se një dasmë, në mezi presim të shohim pjesë nga dekori dhe momente me vajzën e saj Sienna gjatë kësaj feste.

Class Events është gjithmonë pas festave të veçanta për njerëz të veçantë.