Asgjë nuk vendos ndjeshmërinë e dhomës së gjumit më shumë se një listë këngësh të nxehta për të nisur lojën me partnerin. Për netët kur ndiheni ekstravagantë, më poshtë keni të listuara disa nga këngët e preferuara që janë po aq të përshtatshme edhe për një natë të zjarrtë, janë sexy.

1. "Drunk in Love," Beyoncé and JAY-Z

2. "Afterglow," Flores

3. "Bad" Remix, Wale and Rihanna

4. "All the Time," Jeremih, Lil Wayne dhe Natasha Mosley

5. "What You Need," The Weeknd

6. "Say It," Tory Lanez

7. "Skin," Rihanna

8. "Motivation," Kelly Rowland dhe Lil Wayne

9. "Vixen," Miguel

10. "Love Me Harder," Ariana Grande dhe The Weeknd

11. "Often," The Weeknd

12. "Dance For You," Beyoncé

13. "Slow Motion," Trey Songz

14. "Quit," Cashmere Cat dhe Ariana Grande

15. "Partition," Beyoncé

16. "Pillowtalk," Zayn Malik

17. "The Way," Kehlani

18. "Ride," Ciara and Ludacris

19. "Coffee," Miguel and Wale

20. "Practice," Drake

21. "High Hopes," PartyNextDoor

22. "Me & U," Cassie

23. "Push It," Twenty88

24. "Bump n' Grind," R. Kelly

25. She Will," Lil Wayne and Drake