Padam, mbrëmë, teksa rihapte dyert me një koncept të ri, ishte një kod për të mbledhur në një vend gjithë personazhet e njohur të artit, televizionit dhe medias në Shqipëri.

Alba Frangaj

Kolegë dhe rivalë, single rrëzëllitës dhe çifte në harmoni, miq dhe më pak, të gjithë me një gotë në dorë, një buzëqeshje në fytyrë dhe veshjen e zgjedhur për këtë event në kopsht, të kuruar nga Class Events, kaluan disa orë në mjediset e këndshme të Padam.

Class Photography ishte aty për të mos humbur asgjë dhe asnjë nga festa e mbrëmshme.

Ilva Tare

Nora Gega dhe Alketa Vejsiu

Princ Leka dhe Elia Zaharia

Princ Leka II

Manjola Nallbani

Fatma Haxhialiu

Julian Deda

Roberta Mone Ndokaj me bashkeshortin

E bija, Megi Ndoka

Saimir Kodra me bashkeshorten

Anjeza Maja dhe Drini Zeqo

Vera Grabocka dhe Blendi Fevziu

Enada At'Nikolla

Armand Shkullaku

Irena dhe Arvin Kita

Fjodora Fjora

Megi Ndokaj

Rosela Gjylbegu

Reis Cico

Iris Luarasi

Redi Jupi dhe bashkeshortja Vivian Petrela

Landi Hysi

Irena Kita dhe Landi Hysi

Blendi Fevziu

Ines Ajdini, partnerja e Blendi Fevziut

Alban Dudushi

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi

Bieta Sulo, kryeredaktore e Top Show

Kastriot Caushi

Olti Curri

Rezarta Skifteri, Vera Grabocka, Lili Ismaili

Rezarta Skifteri

Drini Zeqo dhe Bleona Qereti

Elona Duro dhe Land Hysi

Sokol Balla dhe Sara Hoxha

Sara Hoxha

Bleona Qereti

Ermal Mamaqi

Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi, lufta miqesore

Marcela Lati dhe Mand Peza

Vilma Masha

Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti

Ersi, vajza e Shefikat Ngjeles, e shoqeruar

Drini Zeqo, moderator i eventit duke prezantuar Chef-in e Padam

Orinda Huta

Turjan Hyska

Armina Mevlani

Floriana Garo

Nora Gega, Alba Frangaj, Drini Zeqo, Alketa Vejsiu, Anjeza Maja