Nё vitin 2001 tre nga personazhet e njohura publike, Albana Osmani, Anxhela Peristeri dhe Anjeza Maja zbritёn shkallёt e Miss Albania pёr tё prezantuar veten e tyre, ndёr vajzat mё tё bukura nga e gjithё Shqipёria.

 

@anxhelaperisteriofficial_ @anjezamaja @albanaosmani1 #throwback to Miss Albania Days 😍😍😍

A video posted by seen.al (@seen.al1) on

Sot, 16 vite mÑ‘ vonÑ‘ ato kanÑ‘ qÑ‘ndruar nÑ‘ ekran dhe pranÑ‘ publikut, secila nÑ‘ mÑ‘nyra tÑ‘ ndryshme, por jo si mis. Anxhela Peristeri prej shumÑ‘ vitesh Ñ‘shtÑ‘ dashuruar nga publiku pÑ‘r zÑ‘rin e saj tÑ‘ veçantÑ‘ dhe ka qÑ‘ndruar pranÑ‘ tij pÑ‘rmes performancave live, por edhe realizimit tÑ‘ disa videoklipeve.

Albana Osmani ёshtё njё nga fytyrat e stacionit televiziv "Top Channel", pjesёmarrёse nё disa emisione si moderatore. Sё fundmi ajo ёshtё opinioniste nё "Top Show Magazine".

E njÑ‘jta gjÑ‘ vlen edhe pÑ‘r AnjezÑ‘n, e cila çdo mÑ‘ngjes shfaqet nÑ‘ ekran nÑ‘ emisionin “NÑ‘ shtÑ‘pinÑ‘ tonÑ‘”.