Modelja Vivian Canaj u martua këtë të diel me partnerin e saj Krivis, në një festë ëndrrash organizuar nga Class Events në hotel Rogner Europapark.

 

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

Një dasmë elegante që mblodhi miqtë, të afërmit dhe rrethin e ngushtë të çiftit nuk kaloi pa vëmendje edhe nga mediat e portalet. Aq më tepër, pas fotove të mrekullueshme të nuses me fustanet elegante.

Pas fotove dhe momenteve më të bukura të dasmës, Vivian ka postuar në Instagramin e saj foto nga Maldivet, atje ku çifti kanë zgjedhur për të kaluar muajin e mjaltit.

E gjithë magjia e bardhë e dasmës është zhvendosur në një magji tjetër, ekzotike dhe romantike njëkohësisht, që çifti ka nisur ta shijojë në privatësi të plotë. Por edhe disa prej këtyre momenteve i kanë ndarë me fansat virtualë.

Qetësia e plotë e ishullit, natyra e mrekullueshme, plazhet dhe shtëpizat rreth e rrotull  që duken edhe nga postimet e modeles ngjajnë me një copëz parajse që Vivian duket se po e shijon shumë.

Me dhjetëra urime për martesën dhe për këtë udhëtim të parë të çiftit të sapomartuar kanë shkruar fansat në rrjetet sociale.

 

❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

 

❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

 

❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

 

❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on

 

❤️

A post shared by Vivian Canaj (@viviancanaj) on