Tashmë që ata rikthyer sërish bashkë, Miley Cyrus dëshiron që ta marrë vesh e gjithë bota sesa shumë e do të fejuarin e saj, Liam Hemsworth.

Nga Australia ku po kalon pushimet, 25-vjeçarja ka bërë një urim në rrjetet sociale për gjysmën e saj më të mirë.

“Ditëlindja më e lumtur për mikun tim më të mirë në gjithë planetin. Të dua”,-shkruan këngëtarja bashkangjitur një kolazhi fotosh që ka bërë me Liam.

 

Happiest birthday to my very best friend on the entire planet! I ❤️ u!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Aktori ka mbushur sot 28 vjeç dhe po e festoon këtë ditëlindje me Miley-n dhe me prindërit e tij.