Balerina e njohur Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Sot ajo ka postuar në Instagram-in e saj një video që ka ngjallur komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Bukuroshja shfaqet si gjithmonë provokuese, dhe kjo mesa duket i ka “irrituar” ndjekësit e saj. Ata kanë shkruar komente jo fort pozitive për të, dhe Klaudia është detyruar të marrë vendimin drastik.

 

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L 💗 #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Balerina u ka bllokuar komentet ndjekësve, duke publikuar tashmë foto dhe video për qejfin e saj, pa menduar se çfarë do të thonë njerëzit.