Moderatorja e njohur Floriana Garo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Floriana dhe Enesi shumë shpejt do të bëhen prindër të një vajze.

Me siguri ata mezi po presin të mbajnë në duar të voglën e tyre. Teksa ditët kalojnë Floriana mesa duket ka filluar përgatitjet për ardhjen në jetë të bebit.

Përmes një fotoje në Instagram Floriana ka treguar dhuratë e parë për vajzën e saj. Një palë këpucë lelja dhe një kordele me të njëjtën ngjyrë janë dhurata për princeshën e vogël.

Me siguri mami Floriana do t'i blejë shumë dhurata të bijës…