Jemi mësuar ta shohim të zhveshur por këtë herë Kim Kardashian na shfaqet komplet ndryshe në setin fotografik që ka bërë për revistën ODDA.

37 vjeçarja i ka ngulur sytë kameras dhe shfaqet e veshur me një robdeshampër ndërsa flokët i ka të mbledhura me peshqir.

 

Good Morning! @oddamagazine 📸@sitabellan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Makeup-i i Kim është minimalist. Ajo mban dhe dy vathë ari në formë bananeje.

Kjo foto vjen pas disa të tjerave që Kim i publikoi pak ditë më parë.