Suada Sherfi që prej momentit që është bërë nënë ka dashur që ta ndajë me publikun këtë eksperiencë të bukur. Ajo poston vazhdimisht foto me vajzën e saj Deizin dhe të njëjtën gjë a bërë edhe mbrëmjen e djeshme. Suada ka postuar një video të Deizit, ku vogëlushja mundohet të ushqehet vetë.

 

Direkt mbas interpretimit te rolit qershia mbi torte 🍒😋❤️#shkollawilson

A post shared by Suada Sherifi (@suadasherifi) on

Në videon e postuar, ku shihet Deizi teksa luan me ushqimin, Suada ka shkruar: “Është shumë e rëndësishme që fëmijët të mësojnë të ushqehen vetë, i ndihmon të ndihen disi të pavarur dhe ndërkohë që luajnë edhe ushqehen!” Ajo ka shtuar se e bija nuk e pranon gushoren, por kjo gjë nuk është aspak problem për Suadën, e cila nuk ka asgjë më të rëndësishme për të bërë se t`i kushtojë kohë vogëlushes së saj.