Pas 11 vitesh në Digitalb, Ilda Bejlerin do ta shohim në Top Channel sezonin e ri. Largimi i saj nuk kaloi pa bujë, edhe për shkak të konliktit të saj me Shakohoxhën. (Për më shumë lexoni këtu)

Mirëpo, pyetja që vjen pas largimit të Ildës është: Kush do ta zëvendësojë atë "Zona Gol"?

Është aluduar këtë periudhë në mediat online, se Ildën do ta zëvendësonte një vajzë, mirëpo kjo gjë nuk është e vërtetë. Ildën do ta zëvendësojë një mashkull dhe ai është Glendi Tafaj, ish-futbollist dhe aktualisht një ndër gazëtarët më të njohur të sportit në vend.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Glendi (@glendi_tafaj) on