Edhe pse u diskutua gjatë për shtatzëninë e saj të parë, Elita e zbuloi pritjen e ëmbël vetëm në klipin e bashkëshortit të saj. Edhe këtë herë, pavarësisht se barku i rrumbullakosur i është shfaqur dukshëm gjatë këtyre javëve, sërish e ruajti për vete ekskluzivitetin.

Sot, në një event special, dy prindërit e Zërit, zbuluan se së shpejti do të bëhen sërish prindër, tashmë të një vajze.

Në një ambient privat, me të ftuar miq të ngushtë, siç është bërë tashmë traditë, Elita dhe Gjiko kanë zbuluar se do bëhen prindër të një vajze duke shpërthyer tullumbacen. Urime çiftit!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jemi shume te lumtur qe famijes tone po i shtohet nje vajze? @gjikotheflyboy ! Faleminderit Zot ?? @granddecor @norikuka @mondocaffe_ @mondocakery @walonefashiongroup

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Its a Baby Girl ?? @elita.rudi Faleminderit Zot ?? @granddecor @mondocaffe_ @walonefashiongroup @norikuka @mondocakery

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on