Teksa fansat e Lady Gaga-s bërtisnin në kor emrin e Bradley Cooper gjatë një koncerti në Las Vegas, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë pas ndarjes së çiftit të famshëm. Fansat në koncert e pyesnin “Ku e ke Bradley-n”, ndërkohë Gaga ka dhënë këtë përgjigje për ta “Jini të sjellshëm ose zhdukuni”.

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 4 vitesh lidhje dhe shpesh është aluduar se Lady ka qenë shkaku i ndarjes së tyre. Roli i Bradley në filmin “A star is born”, ku protagoniste ishte Lady Gaga solli një telenovelë të vërtetë reale në jetën e tyre. Ata e kanë mohuar gjithmonë se se mes tyre ka një romancë, por fansat vazhdojnë të këmbëngulin për të kundërtën.