“That`s mine” ishte bashkëpunimi i parë i reperit shqiptar me famë botërore, Gashit me Ledri Vulën. Kënga u konsiderua një sukses i vërtetë, por duket se Gashi shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim tjetër që pritet të jetë kënga e vitit.

Reperi me origjinë shqiptare, në një postim në Instagram, na ka lënë të kuptojmë se ai, Cardi B dhe Dj Snake janë duke punuar për një bashkëpunim. “Kush është gati për Gashin, Cardi B dhe DJ Snake?’ –ka shkruar ai në një video ku shfaqet duke pozuar përkrah artistëve të famshëm.

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un post condiviso da GASHi (@gashi) in data:

Ne mezi po presim që ky bashkëpunim të publikohet.