Fjoralba Ponari nuk e prezantoi gjysmëfinalen e “FermaVIP” për shkak të një problemi shëndetësor të papritur para se të niste spektakli.

Drejtimin e emisionit e mori Sonila Meço, e cila tha se Fjoralba ishte mire dhe se do të jetë e pranishme në finalen e madhe.

Mirëpo, lidhur me mungesën e saj në emision, reagoi edhe vetë Fjoralba Ponari.

Ajo ndau një seri fotografish në “Instagram” e veshur dhe e grimuar gati për emision, ndërsa në foton e fundit dukej dora e saj me serum.

“Si duhej të kishte shkuar dhe si shkoi?! Falënderuese pafund për çdo mesazh të ngrohtë në këto momente!” – shkroi Fjoralba poshtë postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari)