Le të flasin sa të duan njerëzit, Lori Hoxha është e pagabueshme në stilin e saj. Fashion blogerja e njohur është një perfeksioniste e vërtetë.

Çdo foto e saj e postuar në Instagram duket e kuruar në detaj. Për momentin trashëgimtarja e Top Channel po shijon disa ditë pushime në Londër së bashku me Sarën, Ledionin dhe London Noor.

Teksa shëtit rrugëve të Londrës, Lori ka vendosur të vishet si një franceze. Pra Lori ka sjellë pak Paris në Londër.

Me kapelen tipike të zonjushave, Lori duket se ka ndryshuar paksa stil, por si gjithmonë fashionistja është mjaft e veçantë...