Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka vendosur që në këtë sezon të "C'est la vie" të vijë me ngjyra të errëta.

Javës tjetër u duk sikur moderatorja i çeli ngjyrat me minifundin e bardhë dhe me bluzën me supe të rëna ngjyrë rozë.

Këtë natë Krishtlindjesh, Marina ka ardhur sërish tek ngjyrat e errëta. Ajo është veshur me një fustan ngjyrë vishnje me motive lejla.

Me flokët e kapur topuz, Marina duket gjithmonë bukur. Gjithsesi, Marinës i shkojnë edhe ngjyrat e hapura që dikur i preferonte shumë tek "Proçesi Sportiv".