Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë ndër çiftit më të dashura të showbiz-it shqiptar.

Të dy për momentin po shijojnë momente të suksesshme në karrierën e tyre, dhe si rrjedhojë edhe të ardhurat i kanë shumë të mira.

Marina gjatë spektaktlit "C'est La Vie", pothuajse në të gjitha puntatat ka zgjedhur veshje të markave të shtrenjta.

Të njëjtën mani duket që ka edhe bashkëshorti i saj Getoari. Faqja "What They Wearin" ka seleksionuar foto të Getit veshur me marka luksoze, dhe ka treguar edhe çmimin e tyre.

 

(Shapka Givenchy 245 euro)

(Varëse Versace 1600 euro)

(Kapele Versace 357 euro)

(Këmisha Versace 615 euro)

(Këmisha Valentino 1650 euro)

(Bluza Dolce & Gabbana 1115 euro)

(Xhupi DSQUARED2 1650 euro)

(Pelerina Versace 1995 euro)

(Bluza Vivienne Westwood 220 euro)