Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoari njihen për maninë e tyre ndaj rrobave të shtrenjta. Teksa shijojnë pushimet në Zvicër, çifti i njohur na e bëjnë zili me fotot që postojnë.

Të fundit që Marina ka publikuar në Instagram, janë dy foto mjaft të bukura, por ajo që na pëlqen më shumë është këmisha rozë e lehtë që Marina ka veshur.

Kjo këmishë është e markës Tom Ford, dhe gjejeni pak sesa kushton? Këmisha rozë e lehtë kushton “thjeshtë”, 815 euro. Në fakt bukuroshes së ekrani i shkon shumë kjo ngjyrë dhe stili serioz në veshje.