Këtë vit kemi parë dhjetëra kostume banje, nga më provokueset e deri tek më seriozet apo modelet si të gjysheve. Por mes të gjitha trendeve që janë propozuar nga modelet dhe vajzat e njohura, vështirë t’i mbajmë mend të gjitha apo jo?

Megjithatë, rrjeti u nxeh kur pamë fotot e supermodeleve të preferuara me foto seksi. U bë një kohë e gjatë që Kendall Jenner mbante rroba banje me printe leopardi. Pastaj, Emily Ratajkowski ka postuar kaq shumë bikini gjatë verës, sa vështirë të zgjedhësh se cila prej tyre ka qenë më provokuese. Ajo nuk di të postojë ndryshe, në fund të fundit!

Por nuk janë vetëm kaq. Edhe në Shqipëri kanë qenë të shumta vajzat e njohura dhe modelet që ia kanë dalë të përmbushin qëllimin e kësaj vere – fotoja më seksi nga plazhi.

Kush do ta marrë atë dreq trofeu nga kjo listë?

Xhesika Berberi

Angela Martini

Emina Cunmulaj

Alesia Noka

Alesia Bami

Aurela Hoxha

Megi Ndokaj

Elena Lika

Kristina Baki