Prej disa kohësh përflitet e se dashura e Mozzik, Loredana është në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti nuk ka konfirmuar ende asgjë, por sipas RTV21, Loredana është në muajin e katërt të shtatzënisë.

Reperi Mozzik ka lënë paksa menjanë karrierën dhe koncertet deri në janar të vitit 2019, çfarë shton dyshimet se ai i është përkushtuar vetëm partneres. Mirëpo, sot përmes një Boomerang-u, Loredana mesa duket ka vendosur të konfirmojë shtatzëninë. Ajo ka publikuar një palë atletet të vogla për bebe, farë tregon se e dashura e Mozzik është vërtetë shtatzënë. Epo, urime!