Një pozë provokuese, por edhe një veshje interesante na sjell sot moderatorja e njohur Orinda Huta. Ajo pëlqen shumë ngjyrat dhe sigurisht që edhe sot ka zgjedhur të kuqen për bluzën e shkurtër që ka veshur. Orinda ka veshur edhe një palë pantallona me bel të lartë, të cilat i nxjerrin në pah format trupore.

Si një vajzë e gjatë që është, Orinda nuk ka nevojë për taka dhe ka zgjedhur një palë atlete të bardha me vija të zeza. Ne e vlerësojmë veshjen e saj me 10 pikë. Juve si ju duket?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on