Të gjithë e njohim motrën e Kate Middleton, Pippa, por shumë pak e njohin vëllain e dukeshës së Kembrixhit, James. Ai preferon të ketë një jetë më të distancuar nga mediat, madje deri dje edhe profilin në Instagram e kishte privat. Tashmë James e ka bërë publik profilin në rrjetin social dhe ajo që na ra menjëherë në sy ishte dobësia e tij për fotot pa bluzë. Nëse nuk e njihnit po jua prezantojmë më poshtë.

Ja ku është James me një peshk të madh

Edhe një foto tjetër pa bluzë

Dhe ja ku është James pa bluzë duke treguar dashurinë e tij për qentë

James duke u hedhur si balerin në liqen, sërish pa bluzë

Edhe një foto me të motrën, Pippa, ndërsa Kate nuk duket askund

Nëse po pyesnit veten nëse vëllai i dukeshës është beqar, na vjen keq, jo! Ai është prej disa kohësh në një lidhje me Alizee Thevenet.

Burimi: Cosmopolitan