Këtë të shtunë, sfida e Ermalit dhe Arbanës në dy emisionet respektive është e veçantë. Pse? Kanë të njëjtin të ftuar. E çuditshme, por e vërtetë. Ermal Mamaqi ka paralajmëruar përmes një video të shkurtër në Instagram, se i ftuari i tij këtë të shtunë është Ylli Limani.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Të njëjtin të ftuar ka edhe Arbana Osmani si surprizë për të bërë fansat e tij të lumtur. Të dyja emisionet janë të regjistruara sigurisht, por do të jetë interesante të dimë se ku do të duan ta shohin teleshikuesit Ylli Limanin, në Klan apo në Top? Mbetet për t’u parë të shtunën.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dua të të bëj të lumtur (@duatetebejtelumtur_topchannel) on