Duket se epoka e sandaleve me rripa nuk ka marrë fund. Përkundrazi këto lloj sandalesh janë rikthyer sërish në modë dhe do t`i shohim gjithandej në sezonin pranverë-verë. Edhe nëse jeni më shumë tip atletesh ju sigurojmë që pasi t`u keni hedhur një sy këtyre sandaleve do të doni t`i bëni tuajat menjëherë. Format dhe modelet janë të ndryshme, por ajo që i bashkon janë rripat e shumtë dhe fakti që janë lehtësisht të kombinueshme. Jeni gati t`i shtoni në gardërobën tuaj?

Nine West
Vince Camuto
Alexandre Birman
Attico
Proenza Schouler
Paul Andrew
Derek Lam