Keni flokë të gjata dhe askush nuk bie dakord t’ju ndryshojë look? Veproni si Bora Zemani! Moderatorja e njohur ka vendosur vetë të ndryshojë look, duke prerë flokët shkurt stili “bob”. Parukierja e saj nuk ka qenë dakord me vendimin e Borës dhe e ka lënë atë të lirë ta realizojë vetë. Bora madje ka publikuar në Instagram një video ku tregon se si i ka prerë flokët vetë dhe ky veprim e la lumturuar.

“Po ju do i prisnit vetë flokët nese parukierja juaj nuk do të ishte dakort? Ja çfarë më detyroi të bëj e imja”,-shkruan Bora bashkangjitur videos.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Vajza, do guxonit?