Klea dhe Elgiti mesa duket po punojnë së bashku për një projekt të ri dhe Klea ka ndarë me ne momente nga puna në studio. Elgiti si më profesionist në këtë fushë, po e “kritikon” Klean të zgjasë notat, por Klea shkrihet së qeshuri dhe nuk ndalon dot. Më pas Klea bëhet më serioze, por më kot, pasi kjo puna e zgjatjes së notave i shkakton të qeshura.

Ndër komentet dashamirëse që çifti merr gjithmonë, veçon ai i moderatorit Turjan Hyska që shkruan “ Bën kot si profesor, po të gjuan, e vdekme”. Mendoni edhe ju si Turi?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

While working @ studio @02records @elgitdoda 🤣🤣🤣 #comingsoon

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on