Ajo është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Tiparet e saj janë të veçanta dhe Dojna Mema është një bukuri ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim në ekran.  Më parë nuk e dinim nga e kishte trashëguar këtë bukuri, mirëpo tashmë e kemi të qartë. Moderatorja ka publikuar një foto familjare me mamin dhe babin në Instagram dhe pa frikë mund të themi se bukurinë e paska marrë nga e ëma.

Mami i Dojnës paska tiparet e theksuara njësoj si Dojna. Edhe babi nuk mbetet pas, por vëmendjen e marrin vajzat si gjithmonë!

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on