Dita juaj e madhe nuk është larg! Sepse të gjitha vajzat e dinë, që mbyllja e një cikli arsimor siç është gjimnazi, nuk mund të kuptohet pa finalen: mbrëmjen e maturës që kurorëzon përfundimin e studimeve dhe prag fillimin e një etape tjetër të re në auditorët e universiteteve, por jo vetëm.

Kush më mirë se ju vajza e di "sikletin" që ka nisur të ndihet që tani, vetëm pak muaj përpara qershorit, kohë kur edhe "troket" mbrëmja e maturës, ku të gjithë bëhen  bashkë për të kujtuar momente nga ditët e shkollës, aventurat, notat, e gjithçka tjetër përmbledh koha e artë e gjimnazit. E nëse për djemtë, zgjidhjet mund të jenë disi më të thjeshta, femrat kanë gjithë angazhimin për të investuar në look-un perfekt, për të qenë protagonistja absolute e kësaj mbrëmjeje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on

Nëse do që të gjithë sytë të kthehen nga ty, është momenti i artë që të kalosh që sot nga salloni i Class by Alketa Vejsiu. Koleksioni më i ri i fustaneve të dedikuara për mbrëmjen e maturës, për të gjitha ju vajza ka mbërritur dhe ju sigurojmë që secila prej jush do të gjejë veten aty. Me stilin e personalizuar dhe elegant të krijuar enkas për ju nga stilistja e talentuar Livia Myftari, me copat e mëndafshta dhe shifon, me gurët e swarovskit, ato të kristalit, xixat, gjithçka ju duhet për shkëlqimin që ju meritoni në një ditë kaq speciale, e gjeni tek Class by Alketa Vejsiu.

Por, vëmendje vajza! Për vetëm 200 euro, ju përfitoni një paketë të plotë shërbimesh, nga fustani i mbrëmjes së maturës, tek make up-i perfekt dhe stilimi i flokëve, si edhe një shërbim fantastik fotografik të dedikuar vetëm për ju, që e keni kujtim të përjetshëm.

Për këtë shumë modeste, ju mund të merrni një paketë të plotë shërbimesh, që ju bën të ndiheni të kuruara në çdo detaj të pamjes suaj. Nëse doni të ndiheni si një princeshë në ditën e kurorëzimit të fundit të viteve të shkollës së mesme, moderne, elegante, fine, si kryefjala e mbrëmjes dhe me të gjithë vëmendjen e fokusuar tek ju, ejani tek Class by Alketa Vejsiu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS By Alketa Vejsiu (@class_by_alketavejsiu) on

 Kjo paketë është e vlefshme deri në datë 15 Maj 2019. Ndaj nxitoni për të rezervuar!

Gjithashtu, ju mund të caktoni një takim përmes këtij numri kontakti: +355 69 60 95 693

Ju mirëpresim!