Prej kohësh është mësuar se Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj do të vijnë në ekran me një emision të ri. Mirëpo, çfarë do të sjellë ky emision në Vizion Plus dhe Tring? Sipas tring.al, emision titullohet “3shat” dhe do të jetë i fokusuar tek humori, skeçet dhe intervistat e ndryshme çdo puntatë. Mirëpo, kur do të fillojë transmetimin “3shat”?

Që këtë muaj do të keni mundësinë të shikoni Borën, Donaldin dhe Romeon në ekran.

Suksese të treve!