Sezoni i çmimeve vazhdon! Mbrëmjen e kaluar u transmetuan Screen Actors Guild Awards (SAG) në një ceremoni të para-regjistruar, që zgjati një orë, për të nderuar performancat në film dhe TV. Edhe pse shfaqja ishte virtuale, kjo nuk i ndaloi yjet të tregonin stilin e tyre me veshje madhështore të stilistëve të famshëm, njësoj sikur ceremonia të mbahej si normalisht, me një tapet të kuq. Vetëm se fotot kësaj radhe u bënë në shtëpi, oborr, pishinë apo kudo ku yjet gjetën një vend të përshtatshëm që kombinohej me pamjen e tyre. Ç’veshën personazhet e famshëm? Këto janë disa prej pamjeve më të spikatura të natës.

Viola Davis
Louis Vuitton
Nicole Kidman
Armani Privé
Lily Collins
Cate Blanchett
Givenchy 
Carey Mulligan
Prada 
Jamie Chung
Cynthia Erivo
Alexander McQueen
Mindy Kaling
Alex Perry
Kerry Washington
Etro
Anya Taylor Joy
Vera Wang
Vanessa Kirby
Givenchy Haute Couture 
Helen Mirren
Glenn Close
Oscar de La Renta
Jurnee Smolett Bell
Zuhair Murad

Lexoni edhe:

Kush triumfoi në SAG Awards 2021? Lista e plotë e fituesve