Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Say??man, janë bërë prindër për herë të dytë. Mediat turke, vetëm pak minuta më parë kanë publikuar lajmin se pritja e ëmbël ka marrë fund.

Vajza ka përshëndetur sot botën duke bërë të lumtur familjen e saj dhe të gjithë të afërmit e tyre.

Siç e kishin zbuluar edhe publikisht, vogëlushja është pagëzuar me emrin Alina. Zyrtarisht, Efehan është vëllai i madh në familjen e bukur. Urime çiftit të bukur!