Ka shumë trende që po qarkullojnë këtë verë dhe kur vjen puna për të bërë “shopping” bëhemi konfuzë për ato që duhet të zgjedhim. Cilat janë detajet që e bëjnë veshjen të duket “in” dhe të tregojnë me stil? Ky sezon veror ofron shumë stile dhe silueta të lezetshme që po i shikojmë gjithandej.

Who What Wear ka përmbledhur 10 prej trendeve më të bukura të verës 2021. Dhe meqë jemi në sezon uljesh, kini parasysh këtë artikull para se të bëni blerjet e radhës.

Rrudhat dhe frudat

Prerjet në formë V-je në bel

Dekoltetë romantike me lidhëse

Rrudha dhe palosje

Printet me lule

Mëngët voluminoze

Korsetë dhe bustet

Qëndisjet

Fundet me 'kate'

Shpinë e hapur