Michele Morrone nuk është në lidhje me Khloé Kardashian, konfirmon për Page Six një përfaqësuese e aktorit të "365 Days".

Morrone dhe Kardashian u takuan për herë të parë në Javën e Modës në Milano këtë fundjavë gjatë shfaqjes së Kim Kardashian dhe Dolce & Gabbana, "Ciao, Kim".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michele Morrone Fanpage IT?? (@michelemorroneplanet)

Yllit italian thjesht iu kërkua nga ekipi i D&G PR të bënte një foto me Khloé dhe të dyja palët, në njëfarë mënyre, u detyruan.

Thuhet se Morrone mendonte se Khloé ishte "shumë e bukur", por asgjë nuk ndodhi mes tyre.

Kur fotoja e çiftit u shfaq në internet, fansat shprehën mbështetje të zjarrtë për një romancë të mundshme midis Morrone dhe Khloé pas ndarjes së saj nga ish-i, Tristan Thompson. Por, me sa duket, nuk paska asgjë përtej asaj fotoje dhe disa fjalëve të shkëmbyera gjatë sfilatës..

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michele Morrone Fanpage IT?? (@michelemorroneplanet)