Një humor i mirë varet nga pamja juaj dhe me këtë artikull ne kemi si qëllim t’ju japim disa ide për të rritur nivelin e energjisë tuaj.

Këtu janë disa stile veshjesh për t’u dukur dhe për t’u ndjerë plot vetëbesim gjatë gjithë sezonit dimrit.

1. Black in black

E dini që ngjyra e zezë përkthehet në guxim, luks dhe forcë. Një xhaketë lëkure e zezë është e përsosur për një fundjavë me miqtë...

2. Stil i butë

Vigjilente dhe komode! Kjo veshje e rehatshme por e sofistikuar është zgjedhja e preferuar për fjalë për fjalë për çdo vjeshtë.

3. Diva e xhinseve

Kjo ngjyrë e sofistikuar e verës asnjëherë nuk humbet nga moda. E kombinuar me xhinse, ju bën të dukeni mjaft elegante dhe gati për të rrëmbyer shumë shikime. 

4. Dress to impress

E hijshme dhe luksoze! Ato që e veshin këtë fustan thonë se i bën të ndihen të sigurta dhe seksi...

5. Like a boss

Mund të 'komandoni' çdokënd me një kostum të tillë super stil.