Djali i Kylie Jenner dhe Travis Scott feston sot ditëlindjen e parë dhe Kylie ka bërë një urim special në mediat sociale.

Ajo ka ndarë për herë të parë foto e video të të voglit që e kishte mbajtur larg mediave sociale deri tani.

“AIRE. Djali im, hëna ime, ylli im. Viti më i bukur i jetës sime me ju. Ti na plotëson engjëlli im. Mami të do. Gëzuar 1-vjetorin. Zoti të bekoftë gjithmonë.”-shkroi ajo.

Pamjet tregojnë Aire duke buzëqeshur gjatë udhëtimeve në plazh, udhëtimeve me makinë me Stormi etj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie (@kyliejenner)

Ky postim erdhi dy javë pasi 25 vjeçarja tregoi fytyrën dhe emrin e Aire për herë të parë.

Kur ylli "Keeping Up With the Kardashians" lindi në shkurt 2022, ajo dhe Scott, fillimisht e quajtën djalin e tyre Wolf (Ujk). Por më pas ndryshuan mendim.