Kejvina mbajti premtimin ndaj Luizit, pavarësisht situatës së tyre.

“Unë të dua dhe ti e di,”- ishte mesazhi i dërguar ditën e sotme mbi shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Të gjithë kishin dyshim në fillim, po më pas u konfirmua nga vetë motra e modeles Dorisa Kthella, me anë të disa postimeve në Instagram.

“Fluturimi i parë arriti me sukses,”-ka shkruar ajo krahas imazhit të dronit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)

 

“Nuk ta ka dërguar Kejvina atë, harroje. Ti atë e nxorre nga shtëpia, të të sjellë ajo dron. Mos u bëj naiv, Luiz. Nuk është i Kejvinës ai dron, nuk ma merr mendja. Ti e nxorre jashtë,”- i është drejtuar Olta Luizit gjatë një diskutimi

Nga ana tjetër Luizi i ka thënë se arsyeja e vërtetë pse Kejvina është jashtë shtëpisë sot, në fakt ishte nxitja që i bëri Olta dhe Tea.