Së shpejti tre!

Landi Hysa i “West Side Family” pak më parë ndau me ndjekësit disa fotografi, ku dukej ai, djali dhe bashkëshortja shtatzënë.

Ai zgjodhi që ta ndante këtë lajm të ëmbël me anë të fotografive mjaft të bukura, bardhezi.

 

Shumë urime!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)