"Sekreti i bukurisë së Alketa Vejsiut para spektaklit të Dance With Me Albania - Ep2"
Classic Brown Glitter Eye Makeup Tutorial | Class Hair Makeup
CLASS FASHION SHOW 2018 - ALKETA VEJSIU
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
50 mijë lule natyrale dhe një kopësht ëndrrash - Wedding Planner - Class Events
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
Glam Makeup Tutorial | With Alketa Vejsiu | CLASS BY AV
Dance with me Albania 5 - Kiara Tito dhe Sazan Guri (17 shtator 2018)
Dance with me Albania 5 - Monika Luboja dhe Donald Veshaj (17 shtator 2018)
Dance with me Albania 5 - Monika dhe donaldi! (01 tetor 2018)
Dance with me Albania 5 - Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj
Dance with me Albania 5 - Leila dhe Roberti! (01 tetor 2018)
Dance with me Albania 5 - Kiara dhe Sazani! (01 tetor 2018)
Dance with me Albania 5 - Eni Jani dhe Genc Fuga (17 shtator 2018)
Dance with me Albania 5 - Rasheli dhe Seldi! (01 tetor 2018)
Dance with me Albania 5 - Monika Luboja dhe Donald Veshaj
Dance with me Albania 5 - Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 | WEDDING DRESS |
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 | WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
CLASS FASHION SHOW 2018 - WEDDING DRESS
Revista CLASS - Talk Talk Soni Malaj
Revista CLASS - TALK TALK Robert Berisha | Ep.4
Talk Talk - Kiara Tito - Ep2
Class Makeup Alketa Vejsiu KLAN HD
CLASS MAKEUP Backstage Alketa Vejsiu
Eli Fara kujton rinine: Kur ndjeja ndonje shikim, ikja me vrap
https://www.youtube.com/watch?v=dRyxQ7QBgaw
Ne kurthin e Piter Pan - Soni Malaj! (23 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe fëmijët në audicione! (23 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Surpriza e ditëlindjes së Avilës! (23 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Kamera e fshehtë: Martini! (23 prill 2018)
Talk Talk - Marsela Cibukaj - Ep 1
Armina tregon deshiren per t'u bere nene dhe rrefen marredhenien me familjen Berisha
Ne kurthin e Piter Pan - Armina Mevlani! (16 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Dritan Shakohoxha! (9 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Marjana Kondi! (9 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Agnesa Vuthaj! (2 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Ledina Çelo! (9 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Pirro Çako! (16 prill 2018)
Ne kurthin e Piter Pan - Manjola Nallbani! (2 prill 2018)
Manjola Nallbani "Ne Kurthin e Piter Pan", surpriza qe mori ne skene
Ne kurthin e Piter Pan - Renato Mekolli! (2 prill 2018)
Renato bie "Ne Kurthin e Piter Pan", tregon emrin e vajzes qe ka puthur per here te pare
Ne kurthin e Piter Pan - Albana Osmani
Ne kurthin e Piter Pan - Eno dhe Alketa - Valixhja me 200 mije dollare (kamera e fshehte)
Ne kurthin e Piter Pan - Uejsi dhe Paula - Te fejuarit (kamera e fshehte)
Ne kurthin e Piter Pan - Saimir Kodra
Buzet me silikon? Osmani: Te them te drejten...
“Ne Kurthin e Piter Pan”, si i gjejne pyetjet femijet?
Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione
Ne kurthin e Piter Pan - Rudina Xhunga
Ne kurthin e Piter Pan - Xhensila Myrtezaj
Jo vetem mode/ Vejsiu zbulon detaje per “Piter Pan”, tregon per bashkepunimin me Bonolis (25.11.17)
Ne kurthin e Piter Pan se shpejti ne TVKLAN
Ermal Mamaqi tregon per here te pare emrin e vajzes
Xhensila Myrtezaj ne pritje te nje vajze
This Marriage Proposal Will Have You in Tears | BRIDES
Brandon Maxwell | Fall Winter 2018/2019 Full Edited Show | Exclusive
Jean Paul Gaultier | Haute Couture Spring Summer 2018 Full Show | Exclusive
Guo Pei | Haute Couture Spring Summer 2018 Full Show | Exclusive
ELIE SAAB Haute Couture Autumn Winter 2017-18 Fashion Show
ELIE SAAB Haute Couture Spring Summer 2014 Fashion Show
Elisabetta Franchi | Spring Summer 2018 Full Fashion Show | Exclusive
Giorgio Armani Spring Summer 2018 Women's Fashion Show
Fifty Shades Freed - Wedding Scene
Valentino | Haute Couture Spring Summer 2018 Full Show | Exclusive
Dance with me Albania 4 - Alketa Vejsiu dhe Ermal Mamaqi
Dance with me Albania 4 - Alketa, Valbona, Robert - Dua me shume Shqiperine
Dance with me Albania 4 - Alketa Vejsiu - tango
Dance with me Albania 4 - Xhensila & Trim - Mbreti Luan
Dance with me Albania 4 - Kristina & Drilon - Piratet e Karaibeve
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi - Sirena e Vogel
Dance with me Albania 4 - Momente Gazmore
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Valbona Selimllari - Vallja e Tropojes
Dance with me Albania 4 - Erion Veliaj
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton - Frozen
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard - Hirushja
Dance with me Albania 4 - Prezantimi i konkurenteve dhe jurise
Nterview 16052017 - Alketa Vejsiu
Report TV - 'Class' sfilatë me fustane nusërie ja si u veshën "VIP"-at shqiptarë
Dance with me Albania 4 - Kristina & Drilon
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Revista CLASS Cover
Elhaida Dani - E Ngrire | Kenga Magjike 2017
Giorgio Armani - 2017/2018 Fall Winter Women's Fashion Show
Tony Ward - Couture Fall Winter 2017/18 Fashion Show - Paris
Sebastian Gunawan Couture 2018 Collection
Paolo Sebastian Couture | Spring/Summer 2018
Givenchy | Spring/Summer 2018 | Paris Fashion Week
Valentino | Spring/Summer 2018 | Paris Fashion Week
Dior | Spring/Summer 2018 | Paris Fashion Week
cQC8Cyu3lqc
Saint Laurent | Spring Summer 2018 Full Fashion Show | Exclusive
Balmain | Spring Summer 2018 Full Fashion Show | Exclusive
Dolce&Gabbana Spring Summer 2018 Fashion Show
Versace | Spring Summer 2018 Full Fashion Show | Exclusive
Elisabetta Franchi | Spring Summer 2018 Full Fashion Show | Exclusive
E Diell, 11 Qershor 2017, Pjesa 3 - Intervistë Alketa Vejsiu - Top Channel Albania
Alketa Vejsiu zbulon te tjera detaje per spektaklin me te ri ne Tv Klan
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Xhensila & Trim
Dance with me Albania 4 - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Aurela & Medi
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard
Dance with me Albania 4 - Kristina & Drilon
Dance with me Albania 4 - Xhensila & Trim
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard
Dance with me Albania 4 - Aurela & Medi
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Aurela & Medi
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Aurela & Medi
Dance with me Albania 4 - Kristina & Drilon
Dance with me Albania 4 - Shpallja e fituesit
Dance with me Albania 4 - Xhensila & Trim
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Xheni & Benard
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Dance with me Albania 4 - Rudina & Iliard
Dance with me Albania 4 - Anna & Albi
Dance with me Albania 4 - Rovena & Meriton
Nicki Minaj - Regret In Your Tears (Lyric Video)
Le Théâtre Dior in Osaka
Your face sounds familiar Albania 2 - Herion Mustafaraj si Coolio
Your face sounds familiar Albania 2 - Arinda Gjoni si Jessie J
Your face sounds familiar Albania 2 - Flaka Krelani si Mina
Your face sounds familiar Albania 2 - Marjana & Xumi si Tuna ft. Cozman
Spring-Summer 2017 Haute Couture show - Full version
Jimmy Choo Cruise Collection 2017 exclusive PREVIEW - Swarovski Crystals
120 years of Creative Collaboration: Jimmy Choo
Speak Choo: Introducing the new Jimmy Choo 24:7 Collection
Gigi Hadid - Shape Of You
The Jimmy Choo 20th Anniversary Music Video
Your face sounds familiar Albania 2 - Beatrix Ramosaj si Madonna
Your face sounds familiar Albania 2 - Herion Mustafaraj si Dr. Flori
Your face sounds familiar Albania 2 - Arinda Gjoni si Fatmira Bercani
Farruko - Chillax (Official Video) ft. Ky-Mani Marley
Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie [Official Video]
KIDA - BONI ZO
DAFINA - Four Season (Official Video)
Xing me Ermalin 24 - Ermali dhe Alketa këndojnë Lalaland
Samanta ft. 2Ton - Bashk' (Official Video 4K)
Your face sounds familiar Albania 2 - Olta Gixhari si Kim Basinger
Your face sounds familiar Albania 2 - Arinda Gjoni si Nicole Scherzinger
Your face sounds familiar Albania 2 - Flaka Krelani si Christina Aguilera
Your face sounds familiar Albania 2 - Herion Mustafaraj si Gipsy Kings
Your face sounds familiar Albania 2 - Valon Shehu si Frank Sinatra
Your face sounds familiar Albania 2 - Shpat Kasapi si Chubby Checker
Your face sounds familiar Albania 2 - Valon Shehu si Prince
Argjentina Ramosaj - Pse
Your face sounds familiar Albania 2 - Marjana & Xumi si Enca ft. Noizy
Your face sounds familiar Albania 2 - Arinda Gjoni si Beyonce
Your face sounds familiar Albania 2 - Arinda Gjoni si Mireille Mathieu
Your face sounds familiar Albania 2 - Herion Mustafaraj si Adriano Celentano
Your face sounds familiar Albania 2 - Flaka Krelani si Jennifer Lopez
Your face sounds familiar Albania 2 - Marjana & Xumi si Elvana ft. Kaos
Your face sounds familiar Albania 2 - Beatrix Ramosaj si Britney Spears
Your face sounds familiar Albania 2 - Shpat Kasapi si Ricky Martin
Your face sounds familiar Albania 2 - Shpat Kasapi si Bujar Qamili
Enrique Iglesias - Noche Y De Dia ft. Yandel, Juan Magan
Enrique Iglesias - SUBEME LA RADIO (Animated Video) ft. Descemer Bueno, Zion & Lennox
Dyna - Round & Round ft. F1rstman, Lil Kleine & Bollebof (Official Video)
Cho - Popalik ft. Stefflon Don (prod. Spanker)
Jairzinho - Tempo ft. Sevn Alias, BKO & Boef (Prod. Project Money)
Era Istrefi - Redrum feat. Felix Snow (Official Video)
Oscar de La Renta + Monse | Fall Winter 2017/2018 Full Fashion Show | Exclusive
Michael Kors | Fall Winter 2017/2018 Full Fashion Show | Exclusive
THE Princess Diana Makeup Look - with Guest Artist Mary Greenwell
GEORGES HOBEIKA Spring Summer 2017 Couture Show
Georges Chakra | Haute Couture Spring Summer 2017 Full Show | Exclusive
Ariana Grande - Everyday (Lyric Video) ft. Future
The Colors - Inside CHANEL
Making-of the Spring-Summer 2017 Haute Couture CHANEL Collection
Spring-Summer 2017 Haute Couture Show - CHANEL
DOLCE&GABBANA Spring Summer 2017 Milan Fashion Week by Fashion Channel
Marc Cain FASHION SHOW Spring/Summer 2017 at the Fashion Week Berlin
Max Mara | Pre-Fall 2016/2017 (Monopolis) Full Fashion Show | Exclusive
Céline Spring/Summer 2017
Victoria Beckham Spring/Summer 2017
Valentino​ | Haute Couture Spring Summer 2017 Full Show | Exclusive
Thalía - Desde Esa Noche ft. Maluma
ZAYN, Taylor Swift - I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)
Rosa Clara Fashion Show 2017
Desfile ROSA CLARÁ Vestidos de Novia 2017 (con Alexis Ren)
White Agent - AIRE BARCELONA MAKING OF
Julien David | Fall Winter 2017/2018 Full Fashion Show | Menswear
Class by Alketa Vejsiu dhe Class Make up & Hairstyle
Franchi | Spring Summer 2017 Full Fashion Show | Exclusive
Valentino | Haute Couture Spring Summer 2016 Full Show | Exclusive
Maluma - El Perdedor (Official Video)
Maluma - Sin Contrato (Official Video)
Ricky Martin - Vente Pa' Ca (Official Video) ft. Maluma
Sean Paul - No Lie ft. Dua Lipa
Fendi Haute Couture Fashion Show in Tokyo
Fendi Women's Spring/Summer 2017 Runway Show.
ELISABETTA FRANCHI - Spring Summer 2017 Fashion Show
Fendi | Spring Summer 2017 Full Fashion Show | Exclusive
Gucci | Spring Summer 2017 Full Fashion Show | Exclusive
Fall-Winter 2016/17 Haute Couture CHANEL Show
Paris Cosmopolite 2016/17 Métiers d’Art show - CHANEL
Sia - The Greatest
Alban Ramosaj - Aurora ( Kenga Magjike 2016 )
ROZANA RADI - MA THUAJ TI ( Kenga Magjike 2016 )
Arilena Ara - Nëntori (Kënga Magjike - 2016)
Dance with me Albania - Bora & Alban
I Wanna Grow Old With You - UP movie @westlifemusic @gestoniofficial
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Dance with me Albania - Hapja e spektaklit
Prekja e shenjte, nga Timo Flloko kushtuar Nene Terezes
Klaudia Pepa ne DWM
Dance with me Albania - Laura & Renato
Ellie Goulding - Beating Heart
Kur dhurata e dasmës e ka emrin.... Alban Skënderaj (video)
Mahmut Orhan - Feel feat. Sena Sener (Official Video)
Calvin Harris - This Is What You Came For (Official Video) ft. Rihanna
James Arthur - Recovery
Calvin Harris - Summer
Your face sounds familiar Albania - Alketa Vejsiu - Feel the light
Class by Alketa Vejsiu New spot 2016
Class by Alketa Vejsiu- Union Bank Event
Your face sounds familiar Albania - Adelina Tahiri si Beyonce
15 Real Life Human Superpowers
15 Magical Places You're Not Allowed To Visit
Exploring Mysterious and Enigmatic Belize Great Blue Hole
Watch This Adorable 6-Year-Old Dance with The Rockettes!
Karaoke Monday!
Taylor Swift ( Audrey's favorite) Karaoke!!
Britney Spears SLAYS 2016 Billboard Music Awards Opening Performance
Idina Menzel at Billboard Music Awards 2016 Red Carpet
Fifth Harmony crashed by Ty Dolla $ign at Billboard Music Awards 2016 Red Carpet
Britney Spears - Red Carpet Billboard Music Awards 2016. LQ
Celine Dion Talks Late Husband & Prince at Billboard Music Awards 2016
Nick Jonas & Tove Lo Billboard Music Awards 2016 Close Live
Ciara's excited for Justin Bieber performance @ 2016 Billboard Music Awards
Justin Bieber Lip Syncing At Billboard Music Awards 2016 - VIDEO
Abigail & Brittany Hensel - The Twins Who Share a Body
The Triumphant Story of Sam Berns, Progeria and Math
My philosophy for a happy life | Sam Berns | TEDxMidAtlantic
Remembering Sam Berns
Ermonela Jaho rrëmben OSCAR-in - News,
Ermonela Jaho e para shqiptare që fiton OSCAR-in e Operas
Arilena - Business Class
Ukraine: "1944" by Jamala - Winner of Eurovision Song Contest 2016 - BBC
Jamala's winning speech - The Winner of Eurovision Song Contest 2016 - BBC One
Ukraine wins the 2016 Eurovision Song Contest!
Viewers vote changes everything - Eurovision Song Contest 2016 Grand Final - BBC One
Eneda Tarifa - Fairytale (Albania) Live at Semi-Final 2 - 2016 Eurovision Song Contest
Your face sounds familiar Albania - Anxhela Peristeri si Anna Vissi
Your face sounds familiar Albania - Adelina Tahiri si Helena Paparizou
Eneda Tarifa (Albania) Press Conference
Sanja Vučić ZAA (Serbia) Press Conference
Bebe Rexha - "No Broken Hearts" ft. Nicki Minaj
CAN'T STOP THE FEELING
Jennifer Lopez - Ain't Your Mama
Shakira - Hips Don't Lie ft. Wyclef Jean
Beyoncé, Shakira - Beautiful Liar
Your face sounds familiar Albania - Adelina Tahiri si Kylie Minogue
Your face sounds familiar Albania - Era Rusi si Nicki Minaj
Taylor Swift on Looking Like a Futuristic Gladiator Robot | Met Gala 2016
Kylie Jenner on Her First Met Gala | Met Gala 2016
Nicki Minaj and Jeremy Scott on Expressing Yourself Freely | Met Gala 2016
Jennifer Hudson on Prince and Expressing Yourself | Met Gala 2016
Tom Ford on His Guilty Pleasure | Met Gala 2016
Sarah Jessica Parker and Andy Cohen on Creativity | Met Gala 2016
Kendall Jenner on Why She Loves the Met Gala | Met Gala 2016
Kim Kardashian and Kanye West on Eating Reindeer | Met Gala 2016
Gigi Hadid on Her Futuristic Bathing Suit and Chrome Knuckles | Met Gala 2016
Taylor Swift - Style
Taylor Swift - Wildest Dreams
Your face sounds familiar Albania - Rozana Radi si Aurela Gace
Your face sounds familiar Albania - Adelina Tahiri si Sabri Fejzullahu
Grasses for Floral Arrangements : Floral Arrangements
Gerbera Daisy Arrangements : Floral Arrangements
Fresh Floral Tips from Floral Art on LXTV
Gucci | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
FENDI WOMAN SPRING SUMMER 2016 FASHION SHOW
DIOR CRUISE 2016 Glasses Very Dior by Fashion Channel
Victoria Beckham | Fall Winter 2016/2017 Full Fashion Show | Exclusive
Alexander Wang | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Michael Kors | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Vogue’s Anna Wintour on Milan Fashion Week’s Fall 2016 Shows
Michael Kors | Fall Winter 2016/2017 Full Fashion Show | Exclusive
Elie Saab | Fall Winter 2016/2017 Full Fashion Show | Exclusive
Valentino | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Balmain Fall 2016 Ready-to-Wear | Paris Fashion Week
Dolce & Gabbana Fall 2016 Ready-to-Wear | Milan Fashion Week
Givenchy | Fall Winter 2016/2017 Full Fashion Show | Exclusive
Alexander McQueen | Fall Winter 2016/2017 Full Fashion Show | Exclusive
Chanel | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
UNCUT - Lakme Fashion Week 2016 | Opening Show
Dior | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Versace | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Saint Laurent | Spring Summer 2016 Full Fashion Show | Exclusive
Rosa Clará Fashion Show 2016
Your face sounds familiar Albania - Kastro Zizo si Azis
Your face sounds familiar Albania - Anxhela Peristeri si Christina Aguilera
Your face sounds familiar Albania - Adelina Tahiri si Britney Spears
Your face sounds familiar Albania - Rozana Radi si PSY
Eurovision in Concert 2016: Interview with Eneda Tarifa (Albania 2016)
Baby sleeping while eating spaghetti funny
Rihanna - Kiss It Better
Rihanna - Work (Explicit) ft. Drake
Wisin & Yandel - Follow The Leader ft. Jennifer Lopez
Jennifer Lopez - I'm Into You ft. Lil Wayne
Jennifer Lopez Carpool Karaoke
Your face sounds familiar Albania - Kastro Zizo si Koncita
Funny Videos ★ Best Funny Fail Compilation 2016
Blero ft. Uki (SoulKid) - #1Her
Nora Istrefi - Sa t'kom dasht
Etnon feat Genta Ismajli - Shake it
Dhurata Dora - Numrin e ri
Soni Malaj ft. Skivi - Me mua
President Obama dancing the Tango at the Argentina State Dinner
ZAYN - PILLOWTALK
Leg Slimming Pilates Butt and Thigh Workout to Lift Glutes & Tone Thighs
100 Rep Squat Challenge #2: Most Effective Squat Challenge Workout to Lift & Shape the Butt & Thighs
The Most Effective Squat Challenge: 100 Rep Fitness Blender Squat Challenge
Stromae - Papaoutai
Te cajtore Viola per nje qellim te mire
Kendji Girac - Andalouse
Otilia - Bilionera
Erza Muqolli - Xhamadani vija vija
Erza the amzing 8 years old singer - Semi-Final 2 - France's Got Talent 2014
Derniere danse interprété par ERZA
Erza, 8 years old, sings 'Papaoutai' by Stromae - France's Got Talent 2014 audition
Erza - All I Want For Christmas
Shakira - La La La (Brazil 2014) ft. Carlinhos Brown
Shakira - Waka Waka
Mozzik - Dhezu
Majk - Dashni
Dua Lipa - Last Dance
David Bowie Tribute l The BRIT Awards 2016
Kryetarja e FRESH flet percart
New York Fashion Week Fall 2016: Vogue’s Anna Wintour on All the Top Shows
Class by Alketa Vejsiu - Fustane mbremjeje New collection 2016
Sia - Elastic Heart feat. Shia LaBeouf & Maddie Ziegler
Rihanna - Diamonds
Whitney Houston - I Will Always Love You
Jennifer Lopez - Booty ft. Iggy Azalea
Prince Royce - Back It Up (Official Video) ft. Jennifer Lopez, Pitbull
12 Best Moments From 2016 Grammys
2016 Grammys Winner Recap: Taylor Swift, Ed Sheeran, Kendrick Lamar
Nata finale - pjesa 1 (X Factor Albania 3)
X Factor Albania - The Best - Momente gazmore 1
X Factor Albania - The Best - Momente gazmore 2
Best 5 auditions/performance on X-factor
Best 20 X Factor Auditions of All Time HD
Dua Lipa - Be The One
Oscar Nominations 2016: Full Show On Demand
WILLY WILLIAM - "Ego"
Era Istrefi - Bonbon
Class by Alketa Vejsiu - Davidi 1vjec !
Class by Alketav Vejsiu - Seti fotografike i fustaneve te nuserise 2016
Baby Laughing Hysterically
Jenny Packham 2015 Bridal Catwalk Show
Dance With Me Albania - Shpallja e fituesit (nata finale)
Olta Gixhari ne 1 Jave, Nata finale
Victoria's Secret Fashion Show 2015
ROSA CLARA' Barcelona Bridal Week 2015 by Fashion Channel
Class by Alketav Vejsiu - Seti fotografike i fustaneve te nuserise 2016
Class by Alketa Vejsiu -Mia's birthday Party 1
Class by Alketa Vejsiu - Mia's Birthday Party 2
Class Photography
Class Make up & Hairstyle
Fustane nuserie
Class Make up
Fustane mbremje - Pjesa 2
Planifikoni dasmen tuaj ne çdo detaj!
Wedding Decorations
Dekor dasme ne Royal Hill
Dekor Ditelindje
Wedding Decoration
Fustane nuserie dhe mbremje
Class by Alketa Vejsiu- Fustane mbremje
Class by Alketa Vejsiu - Dekor dasme
Class by Alketa Vejsiu - Dekor Dasme
Class by Alketa Vejsiu "Details"
Spoti i fustaneve te nuserise "Class by Alketa Vejsiu"
"Class by Alketa Vejsiu"- Dekor Dasme te Vila Toskana
Class by Alketa Vejsiu - Dekor Dasme
Class by Alketa Vejsiu - Dekor dasme ne Iluminatum
Class by Alketa Vejsiu - Grand Opening Cartier
Class by Alketa Vejsiu
7 Tetor - Kronika Dance With Me
Dance with me - Nata e 3-të
Class by Alketa Vejsiu