Çmimet MTV Video Music Awards 2021 u rikthyen me një shfaqje live. E organizuar nga Doja Cat, dhe me shfaqje nga Lil Nas X, Olivia Rodrigo, Machine Gun Kelly dhe Camila Cabello, eventi argëtoi një publik të gjerë që mezi e kishte pritur.

Por cila është pjesa që të gjithëve na pëlqen më shumë? Pa dyshim, tapeti i kuq! Dhe si gjiithmonë, tapeti i kuq i MTV VMA nuk zhgënjen. Më poshtë gjeni yjet që mahnitën dje në ngjarjen e rëndësishme të muzikës.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Charli XCX

Alicia Keys

Familja D’Amelio

G-Eazy

Rita Ora

Billy Porter

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Travis Scott

Billie Eilish 

Ed Sheeran

Avril Lavigne

Saweetie 

Tinashe 

Paris Hilton dhe Kim Petras

Doja Cat

Lil Nas X 

Shawn Mendes

Anitta 

Olivia Rodrigo

Camila Cabello 

Ciara

Madison Beer

Winnie Harlow