Elita Rudi u rikthye mbrëmjen e djeshme në ekran.

Pas një pauze një vjeçare, ai vjen me një program të quajtur “The Elite way”. Programi është prime-time, çdo të diel në 21:30 dhe u dedikohet personazheve VIP.

Në puntatën e parë ishte i ftuar mes të tjerëve bashkëshorti Gjiko i saj. Dhe le të themi se Elita nuk e kurseu fare. Përkundrazi!

Nuk ngurroi ta vendoste edhe në siklet gjatë një loje me pyetje të tipit: “A e ke tradhtuar gruan”?

Gjithsesi, reperi ishte i prerë në përgjigjen e tij, duke thënë: “Po të kisha tradhtuar nuk do të isha këtu”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)

Elita dhe Gjiko janë së bashku prej shumë vitesh dhe kanë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.