5 veshjet që nuk duhet të mungojnë këtë verë në garderobën tuaj

summer essentials


Nga Ina Haxhiaj

Është e kotë të zgjatemi. Vera kërkon gjithmonë një garderobë të re, ngjyra të ngrohta e të freskëta, pastelin, cilësinë, stilet më “in” të sezonit por edhe komfortin pavarësisht faktit nëse gjysma e blerjeve të vjetshme janë ende te paveshura në dollap. Jemi femra dhe kujdesi ndaj vetes e të dukurit bukur është parimi bazë që na udhëheq, sigurisht pas të qenit një njeri i mirë dhe i edukuar,por pamja ka vërtetë rëndësi në jetën e një njeriu tashmë, dhe të qenit i kuruar dhe i perkujdesur nuk konsiderohet mendjemadhësi më shumë sesa respekt ndaj vetes. Edhe pse në fakt ky dyqan nuk lë pas as meshkujt pasi një pjesw të mirë të artikjuve të tij janë pikërisht për këtë gjini.

Prandaj nëse doni të gjeni një zonë komforti, me veshjet me cool të sezonit, në mes te Tiranës, në rrugën Abdyl Frashëri në krah të Porcelanosës gjendet Zona Outlet, një ndër outletet më të mëdhaja në vend e cila sjellë për të gjithë ju brandet ndërkombëtare Elissabeta Franchi, Moschino, Twin-Set me çmime më të arsyeshme.

Shihni propozimet tona të rradhës për këtë dyqan dhe na thoni nëse doni të bëni tuajat 1,2,3 apo të gjiiiitha mrekullitë e tij!

Dhe për më shumë artikuj mjafton të klikoni këtu.

Fustan i zi klasik Elisabetta Franchi
Këmishe e bardhë klasike Elisabetta Franchi

 

Fustan i bardhë klasik Elisabetta Franchi
Fustan dhe xhaketë pastel Atos Lombardini
Atlete për meshkuj Cesare Paciotti
150 Euro
Çantë kafe me zinxhirë metalikë Love Moschino
135 Euro
Kanatjere e zezë me thekë Twin-Set
Fustan i kuq floral Twin-Set
Këpucë verore nude me takë Space Style Concept
85 Euro