Zyrtarisht verë! Kremrat e plazhit që duhet të blini për pushime me 40% ulje

Plot 250 artikuj


Nga Ina Haxhiaj

Vera erdhi e zyrtarisht bashkë me të edhe gara për të qenë sa më e nxirë. Në një mori përpjekjesh për të gjetur emrat e duhur të kremrave mes shumë rekomandimesh e produktesh të pahasura më parë, sigurisht që konfuzioni është i pashmangshëm për secilin nga ne.

Në këtë pikë të gjithë do të dëshironim një rekomandim, nga dikush që vërtet i ka provuar këto kremra dhe mund të na thotë me bindje, siguri dhe sinqeritet se cilat vlejnë vërtet mes tyre e cilat jo.

Mes kujt duhet të zgjedhim për t’u nxirë e mes kujt për t’u mbrojtur. Çfarë na jep garanci e çfarë jo. Fundja askush nuk ka para për të humbur e aq më pak kohë. Prandaj nëse dhe ju dëshironi një rekomandim të sinqertë nga njerëz që vërtet e kanë kuptuar efektin e këtyre kremrave mbi lëkurën e tyre, lista e mëposhtme do t’ju vijë edhe ju në ndihmë.

(Klikoni këtu për të zbuluar produktet e shumta të Etos.al në Instagram)

 Janë të gjitha kremra të Etos&Al dyqanit më në zë të Tiranës për produktet e kozmetikës dhe kujdesit ndaj vetes. E hartuar nga editorialistet e revistës sonë, të gjithë kremrat e rekomanduar janë provuar mbi lëkurën tonë një e nga një. Sigurisht ndërthurur edhe me faktin se vetë Etos&Al sjell veçse emrat më të mirë të kozmetikës në biznesin e tyre, kombinuar kjo edhe me larmishmërinë e produkteve për secilën specifikë të tillë si nxirje e menjëhershme, mbrojtje kundër diellit, etj. nuk mund të ketë kurrsesi asnjë gabim në atë se çka ju ofrohet.

Dhe shto këtu edhe surpizën e rradhës, ku rreth 250 produkte të dyqanit ofrohen me 40% ULJE! Po po, pikërisht ashtu siç e lexuat. Nje gamë e tërë produktesh  parfumesh, kremrash plazhi dhe kujdesi për flokët, e gjitha me 40% ulje.

Prandaj nuk ju mbetet tjetër veçse të zgjidhni se cili është ai që ju përshatet më së tepërmi.

Pasi e vështirë në këtë rast për ju do të jetë vetëm zgjedhja! 

Piz Buin Sahara me Spf 8 dhe Piz Buin bronzer
Lotion pa filtra ,pasuruar me anti-oxidant dhe minerale ,hidratojnë në mënyrë aktive lëkurën duke e rigjallëruar dhe parandaluar tharjen dhe ndërkohë dhurojnë nxirje perfekte. Aplikojini aleatët tuaj Piz Buin të paktën 20 min para se të dilni në diell.
Collistar Aftersun dhe Collistar Bronzer
Për ata që duan një ngjyre tropikale Collistar Unguento Super Abbronzante shumë të shpejtë dhe intensive,një bestseller i pasur me vitamina dhe vajra bimore të bukura, intensifikon ngjyren e lëkurës duke e mbajtur të butë dhe rezistente.
Lancaster Sun Beauty
Lancaster beauty dekodon spektrin e plotë të rrezeve të diellit,duke krijuar produktet me mbrojtje UVA+UVB+Visible Light +Infrared . Tan Deepener me SPF30 , Satin Sheen Oil SPF30 dhe Silky Milk Spray SPF15 dhurojnë mbrojtje dhe nxirje perfekte pa e dëmtuar dhe duke ruajtur elasiticitetin e lëkurës.

 

Shiseido
Shiseido sjell më të rejat për verën e sivjetshme 2017! Spray m SPF15 hidratues oilfree dhe mbrojtje efektive UVA / UVB. Resistente ndaj ujit! Për një hidratim perfekt dhe zgjatje të ngjyrës @shiseido sjell dhe emulsionin pas diellit për fytyrën dhe trupin i cili riparon lëkurën e demtuar nga dielli.