Sekreti që askush nuk jua thotë për të shkëlqyer këtë verë është një dhe i vetëm

Emri sekret


Nga Ina Haxhiaj

Edhe një muaj kohë na ka mbetur nga periudha më e bukur e vitit, ku trupat tanë janë mëse në formë trajtuar mes valëve lozonjare të detit, rrezeve të ngrohta të diellit, ushqimit të mirë dhe sigurisht produkteve të duhura mbrojtëse.

Ndoshta shumica prej jush nuk e kanë lënë për tani startimin e sezonit veror, por edhe nëse po, në çdo rast për të dyja versionet ekziston rreziku i dëmtimit nga rrezet e diellit qoftë ky ekspozimi juaj i parë ndaj tij dhe qoftë ky meraku për ruajten e ngjyrës së fituar prej kohësh.

Etos&Al tashmë besoj e dini se ju gjendet në çdo moment pranë dhe gati për t'ju ardhur në ndihmë gjatë gjithë kësaj periudhe me gamën e gjerë të produkteve që ajo ofron për trajtimin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj. Por mos u kufizoni vetëm aty sepse në Etos&Al do të gjeni po njësoj dhe çdo produkt tjetër të domosdoshëm për të përmbushur siç duhet ritualin e bukurisë. Vlen të theksohet se çmimet janë konkuruese dhe cilësia e produktit të ofruar është absolutisht në garancinë maksimale të origjinalitetit dhe unikalitetit.

(Klikoni këtu për të zbuluar produktet e shumta të Etos.al në Instagram)

Lëkura është ajo çka flet më shumë se çdo gjë tjetër në këtë periudhë dhe falë saj ose jemi on top këtë verë ose nëse jo duhet të mobilizohemi për të arritur me çdo kusht maksimumin e performancës.

Dhe cili është sekreti? Jo, nuk janë as rrobat e banjës, as niveli i nxirjes,as format e trupit e asgjë tjetër. Përkundrazi elementi që transformon gjithë ndjesinë tuaj, as nuk preket dhe as nuk shihet por është amorf ashtu sikurse dhe ndjesitë e bukura që ju lë pas. Po pyesni veten cili është? Është shumë e thjeshtë, Parfumi… nje tjetër element ku fare mirë mund ta gjeni gjithashtu njësoj si kremrat e plazhit në Etos&Al.

Sepse më të mirët rrijnë gjithmonë bashkë, ju Etos, parfumi…

Eau de Parfum Miu Miu
Tom Ford Velvet Orchid Eau de Parfum
Black Opium - Yves Saint Laurent
Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez cologne
Valentino 'Uomo Intense' eau de parfum
Sauvage Christian Dior cologne
Idylle Love Blossom Guerlain perfume
Mon Paris YSL Perfume
Acqua di Parma Colonia Acqua di Parma perfume
Fleur Musc for Her Narciso Rodriguez perfume