Krishtlindja eshte vetem 6 dite larg! A keni menduar per dhuratat?

Coco the shop...


Nga Cocomed

Nuk duam te perhapim panik, por festat po afrojne dhe  ende nuk keni gati asnje dhurate? E lodhshme apo jo? Megjithate sot vendosem te ndajme me ju nje sekret. Ekziston nje vend ne Tirane ku mund te gjeni te gjitha dhuratat qe ju duhen per te bere cdo njeri te lumtur!

Atmosfera festive ne Cocoshop, prane Librit Universitar ndihet qe pa hyre brenda ku nje plak debore te pershendet duke buzeqeshur. Dhe kur shikon edhe paketimet festive qe ata kane pergatitur duket sikur cdo gje e kane bere aq te lehte per ty, sa te mbetet vetem te zgjedhesh! Produktet jane te gjitha biologjike, te certifikuara dhe pervecse plotesojne nevojat e te gjithave ne per t’u ndier edhe me te bukura, kane nje arome fanatstike.

Me poshte po ju tregojme disa propozime paketash festive nga Cocoshop

Biofficina Toscana
Krem fytyre – Serum – Krem sysh Biofficina Toscana (personalizohet sipas llojit te lekures dhe problematikes)
 
PuroBio
Paleta magnetike PuroBIO cosmetics (personalizohet me ngjyrat qe zgjidhni ju) 10-15% ulje
Biofficina Toscana
Seti i flokeve Biofficina Toscana (shampoo, maske/balsam, locion pas larjes) (personalizohet sipas llojit te flokut dhe problematikes)
Biofficina Toscana
Seti i trupit Biofficina Toscana (Krem + Scrub)
Biofficina Toscana
Seti i plote i fytyres Biofficina Toscana (7 produkte) – nese keni mundesi ti vendosni te dyja fotot e kutise Rituali do ishte mire, ndryshe vetem ate ku kutia eshte e hapur.

Keto dhe paketa te tjera mund t’i gjeni me cmim promocional tek Cocoshop. Mos harroni t’i ndiqni edhe ne rrjetet sociale:

Link Instagram: https://www.instagram.com/cocomed.al/

Link Facebook: https://www.facebook.com/cocomed/

Website: http://cocomed.al/