10 dhurata festive duke nisur nga 2000 leke

Dhuratat ideale…


Nga Livia Myftari

Jeni konfuzë për dhuratat që do të bëni këtë sezon? Keni dëshirë por nuk kemi mundësi të shpenzoni për të gjithë të afërmit tuaj? Mos u shqetësoni, ka gjithmonë një zgjidhje, shumë afër jush, dhe kësaj rradhe, jeni me fat, zgjidhja është brenda një artikulli!

Mirë se vini në guidën perfekte të dhuratave të fundvitit për njerëzit tuaj më të dashur! Si do ti gëzoni ata? Duke i blerë një set produktesh bukurie sigurisht…

Meqënëse festat janë shumë afër dhe nuk kemi shumë kohë për të menduar ne ju propozojmë produktet dhe paketat festive të Etos&al, një vend që ju të gjithë e njihni shumë mirë! Që nga paketat më ekonomike e deri te ato të produkteve më të shtrenjta, Etos ka vend për të gjithë, mjafton ta vizitoni për të kuptuar që aty do të gjeni gjithçka ju duhet.

Paketat e produkteve të bukurisë në Etos nuk janë të dedikuara vetëm për vajzat, në këtë vend do të gjeni gjithashtu një dhuratë të veçantë për fëmijët tuaj, partnerin apo edhe prindërit, me pak  fjalë mund të themi se kemi gjetur një “one stop shop”perfekt!

Kurseni kohën dhe energjinë tuaj duke shfletuar dhuratat ideale në këtë artikull…Blerja e dhuratave për të dashurit tuaj nuk ka qënë kurrë kaq e thjeshtë, mjafton të hidhni një sy për të kuptuar që ndër këto 10 dhurata ka një shumëllojshmëri produktesh që do të kënaqnin këdo në këtë periudhë festash.

Ndërkohë që dhuroni një set produktesh kozmetike, ju dhuroni gjithashtu pasionin dhe deshirën për të bukurën, freskinë dhe shkëlqimin, për mos të përmendur më pas aromat fantastike të fragrancave që do të gjeni në Etos.

Është sërish ajo periudhë e vitit që së bashku me magjinë e festave, sjell edhe kënaqësinë për të shkëmbyer dhurata, dashuri e përqafime ndaj, për të bërë të lumtur dikë drejtohuni në Etos dhe bëni tuajat paketat fantastike të produkteve kozmetike…

Një lajm tjetër i mirë për të gjithë ju që që jeni të apasionuar pas produkteve të bukurisë, në Etos do të gjeni çdo produkt me 20% ulje që nga data 22 deri në 31 dhjetor! Përfitoni për të gëzuar veten dhe njerëzit tuaj të dashur!