Këngëtarja e njohur Elvana Gjata shkëlqeu në koncertin e parë recital, një muaj më parë.. E veshur me një kostum të zi, dhe me një grim minimalist, Elvana ngjante më bukur se kurrë.

Grimierja që u kujdes për makeup-in e asaj nate, Sellma ka treguar sot pas shumë mesazheve sa kohë i ka marrë realizimi i këtij krimi kaq natyral. Ajo shkruan se i janë dashur 65 minuta për të bërë këtë grim.

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigja është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë”,-ka shkruar ajo në Instagram.